Zagis zāģē žagarusMājas svētība ir telpaugu apmaiņas punkts, kurā no mājām (vai biroja) atnesto var samainīt pret kādu citu augu.

“Mājas svētībā” varēs parūpēties arī par esošajiem augiem. Tie, kuriem nav vienalga, kādā traukā audzēt zaļos draugus, varēs iegādāties gaumīgus puķu podus – gan rūpnieciski ražotus, gan mākslinieku darinātus. Augus varēs apgādāt arī ar Latvijā ražotiem biomēslojumiem un zemes maisījumiem. Un dodoties tālākā ceļojumā, augus varēs atstāt “Mājas svētības” augu viesnīcā, savukārt sanīkušiem zaļajiem draugiem varēs sagādāt rehabilitācijas kūri.

Telpaugu apmaiņas punktā varēs arī iepazīties ar dizaina novirzienu, kura svarīga sastāvdaļa ir dzīvi augi, iedvesmoties un arī saņemt profesionālas konsultācijas. Tāpat varēs iedzert tēju vai kafiju telpaugu pavēnī, palasīt uzziņu literatūru par noskatīto brīnumu vai noskaidrot, kādi dzīves apstākļi ir vajadzīgi jau esošajiem augiem.

“Arī tad, ja mājās nav neviena auga, ir visas iespējas piedalīties apmaiņas procesā – nākamreiz ēdot apelsīnu, avokado vai granātābolu, sēkliņas un kauliņus nevis met ārā, bet iestādi!” aicina “Mājas svētības” saimnieces Renāte Pablaka un Laura Ziemele.

“Mājas svētības” darba laiks: 12:00 – 20:00 no otrdienas līdz sestdienai.