Laikmetīgās mākslas centrs (LMC) paziņo par programmas “Brigāde” konkursa rezultātiem. Konkursā finansiālu atbalstu savas darbības uzsākšanai vai turpināšanai Rīgā ir saņēmušas divpadsmit radošas iniciatīvas jeb „brigādes“. Lai iepazīstinātu ar visām šīm iniciatīvām, Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar PechaKucha rīkotājiem aicina ikvienu interesentu uz pasākumu “Brigāde@PechaKucha”, kas notiks Ģertrūdes ielas teātrī, Ģertrūdes ielā 101a, trešdien, 23.februārī, plkst.19. Kā ierasts, arī šoreiz 20×20 formātā un radošā gaisotnē par saviem projektiem stāstīs paši autori.


LMC programma „Brigāde“ ir sniegusi atbalstu „brigādēm”, kas ar kultūras un mākslas aktivitāšu palīdzību spēj uzlabot pilsētvidi, attīstīt vietējās kopienas, risināt sociālas problēmas un radīt finansiāli patstāvīgus risinājumus, tādējādi veicinot ekonomisko izaugsmi. Konkursā tika atbalstītas sekojošas iniciatīvas: “PUKA dizains”, “Buteljons”, “Laba kartona telpa”, “Karogu darbnīca”, “Egle”, “HOPP”, “Kinoskola”, “MAMMU”, “ZoFA”, “Mājas svētība”, “bufete NESTANDARTA MĒBELES”, un “TAKA”, kurai tika piešķirta veicināšanas balva.

Projektu pieteicējiem bija iespēja pretendēt uz finansējumu līdz pat 5000 latiem. Savukārt projektu sagatavošanas posmā pērnā gada augustā un septembrī pretendenti varēja apmeklēt starpnozaru darbnīcas, iepazīties ar praksi citās valstīs, uzklausīt ekspertu risinājumus izstrādē, saņemt finanšu konsultācijas, un palīdzību telpu meklējumos.

Programmu finansē Sorosa fonds – Latvija no Džordža Sorosa izveidotā Ārkārtas palīdzības fonda (Emergency Fund), kura mērķis ir mazināt krīzes sekas 20 Austrumeiropas un Vidusāzijas reģiona valstīs.

Programmas sadarbības partneri un atbalstītāji: Sorosa fonds – Latvija, SEB banka, Rīgas Dome, DUKA, Britu Padome, Rīgas Ekonomikas augstskola.

Ieeja pasākumā „Brigāde@PechaKucha“ bez maksas.

Tuvākai informācijai:

www.brigade.lv

www.pecha-kucha.lv

Sekojiet mums:

https://twitter.com/brigade_lv

http://twitter.com/pechakucha_lv